Novinky v TISS Optic a akční bonus na veletrhu OPTA Brno 2019

Podepisování na tablety

Od dubna 2019 bude v pilotním provozu spuštěno digitální podepisování. Nebude tedy dále zapotřebí archivovat podpisy od klientů v papírové podobě.

Pro koho je funkce určena?

Optiky, které dělají různé marketingové aktivity, mají povinnost získat od klienta za účelem marketingového sdělení jeho souhlas. Souhlas se uděluje nejčastěji podpisem formuláře, který se poté archivuje. Od teď je možné souhlasy získávat i podpisem, který udělá klient na tablet. Takový podpis není biometrickým údajem, proto se ve smyslu směrnice GDPR nemusíte obávat toho, že budete muset dělat úpravy své bezpečnostní dokumentace. Podpis není zaručeným podpisem, nemá charakter elektronického podpisu, je to jen digitální otisk řádného podpisu, který jako souhlas postačuje.

Jaké jsou výhody digitálních podpisů

Samotné podepisování na tablet je prestižní funkcí. Optika působí exkluzivně, elegantně a moderně. Žádné papíry, žádné šanony, zodpovědný přístup při úspoře papírů a tonerů. Jen si představte, o kolik méně papírů vytisknete. V případě kontroly je údaj (samotný podpis) dostupný okamžitě, nemusíte hledat v hromadě papírů. Podpis nedegraduje, neztratí se, je vždy bezpečně uchován.

Ne každý musí udělat podpis na tabletu

Je samozřejmé, že někteří klienti vyžadují pouze tištěnou zákázkovou kartu a chtějí si odnést domů kopii toho, co podepsali. Vždy je možné formulář vytisknout a nechat podepsat klasickým způsobem. Někteří klienti odmítají podepisovat dokumenty digitálně, spoléhají na starý dobrý papír a propisku.

Kde jsou podpisy uchovávané?

Tak jako celý TISS Optic, i samotné podpisy jsou uchovány na zabezpečeném serveru. Přístup k nim máte v samotném programu. V případe potřeby si můžete kdykoliv udělat zálohu i pro vlastní lepší pocit. Mimo to jsou samotná data včetně podpisů uchovávány na třech fyzicky odlišných serverech. Vše pro bezpečnost Vás i Vašich klientů.

Jaká je cena funkce?

Podepisování v digitální formě je nadstandardní funkcí, která je zpoplatněna. Do konce roku 2019 probíhá speciální nabídka se slevou 100% na měsíční poplatek za tuto funkci. Více informací naleznete v našem ceníku.
Elektronicky archivovaný podpis

Režim Elizabeth pro usnadnění práce

Často se setkáváme s tím, že někteří optici odmítají nové technologie, protože se bojí změn. Jsou zvyklí dělat věci vždy stejně, nemají zájem nebo mají strach přejít na nové, moderní systémy.
Právě pro ně je součástí TISS Optic zjednodušený režim s názvem Elizabeth. Obsluha v režimu Elizabeth neuvidí nic jiného než opravdu nutné funkce: evidence prodeje, kontrola historie zákazníka, kontrola tržby. Nic víc, nic míň. Neuvidí žádné možnosti naskladnění, žádnou inventuru, prostě nic, co není nutné v běžném procesu optiky.
Díky tomu jsou zaměstnanci spokojeni, že nemusí provádět žádné složité úkony. A když se do systému přihlásí někdo, kdo má na starosti sklad, systém mu nabídne plnou verzi, kde je možné dělat vše, co je zapotřebí pro chod optiky. Režim Elizabeth je běžnou součástí systému, není zpoplatněn.
Elizabeth

Akční nabídka 10 000 Kč na SMS do konce srpna 2019

Všem optikám, které uzavřou kontrakt do konce srpna 2019, nabízíme bonus ve výši 10 000 Kč na SMS odeslané ze systému TISS Optic.
Systém TISS Optic zasílá klientům několik typů SMS, každá optika si může vybrat, které využije:
  • SMS o zhotovení zakázky (brýle je možné vyzvednout)
  • připomínka vyšetření (pokud se využívá rezervační systém)
  • připomínka o expiraci čoček nebo roztoku
  • slevová SMS s akční nabídkou k svátku nebo narozeninám
  • libovolná SMS zaslaná vybrané skupině klientů (na základě obratu, zakoupené značky, vady, statusu, cokoliv…)

Každá optika si může definovat vlastní SMS. Není třeba žádná SIM karta, vše probíhá na úrovni systému TISS Optic.
Cena 1 odeslané SMS je 1 Kč, takže bonusem je 10 000 SMS zpráv. Čerpání SMS není časově omezeno, takže je můžete průběžně odesílat i 5 nebo 10 let.

Pro koho je TISS Optic?