Reference

TISS Optic funguje výborně a to dokazují i pozitivní reference od našich klientů. TISS Optic byl vyvíjen od začátku výlučně optiky a optometristy, následně se přidaly oční lékaři. Vy optici nejlépe víte, jak má vypadat pohodlná práce v systému pro každodenní použití. Manažeři optik vložili svůj manažerský pohled na moduly prodeje, účetní na moduly skladu. Se zkušenostmi odborníků a kvalitních programátorů tak vznikl program, který se do své podoby vyvíjí již 10 let a stále je doplňován novými funkcemi.

Radovan Čierťašský, Optika Horozont, Šaľa
S programom Tiss pracujeme asi 1,5 roka a musíme priznať, že nám v našom podnikaní pomáha.
Predtým sme mali starší typ programu od iného dodávateľa, kt.sme používali cca 15 rokov. V zásade slúžil spoľahlivo, ale moderný prístup Tiss nás na optickej výstave natoľko oslovil, že sme sa ho rozhodli využívať v podnikaní.
Veľmi oceňujeme mnoho funkcií, ktoré sú súčasťou programu.
Ovládanie je jednoduché, prehľadné, logické.
Pochváliť sa patrí aj tím ľudí, ktorí sa starajú o samotný program Tiss.
Podľa požiadaviek sú ochotní promptne reagovať a doladiť program Tiss na mieru klienta.
Zatiaľ sa nám javí Tiss spoľahlivý, po danej dobe používania sme nemali žiadny problém.
Za Optiku Horizont môžme odporúčať.
Silvia Svajdová a Rudolf Mézes, Optika Optima
Dlouho jsem hledal informační systém pro naši optiku. Jako inženýr informatiky jsem ani jedno z dostupných řešení neuznal za vhodné, dokud jsem nenatrafil na TISS, který doporučovali i jiní optici. Tento software je jedna ohromná skládačka, dá se z ní postavit prakticky cokoli, co byste v optice potřebovali. A všechno je online! I přes mobil si můžete zkontrolovat denní obrat, údaje zboží, zakázek či zákazníků. Prodej přes čárové kódy je brnkačka, samostatně udělá dávky do pojišťoven. Nyní už i čočky objedná na jedno kliknutí. No nejsilnější stránka není software, ale dobře připravený a ochotný team, který za ním stojí. Takto má vypadat softwarový vývoj ve 21. století!
Jitka Krasňanská, Optika Fontána
Na předchozích pracovištích jsem měla možnost pracovat s řadou počítačových systémů pro oční optiky. Žádný z nich však nebyl bez problémů. Když jsme s manželem v loňském roce otevírali vlastní optiku s vyšetřovnou, měli jsme jasnou představu, jak by měl nový systém vypadat. Naše nároky byly vysoké. Navíc jsme potřebovali řešení, které bude fungovat na Macu, tabletu i iPhonu. Dlouho jsme hledali nejen u nás, ale i v zahraničí. Nabízené produkty však byly často pro slovenský trh nepoužitelné, nebo byly finančně příliš náročné.
Když mi manžel ukázal TISS, byla jsem nadšená. TISS dokáže perfektně propojit vyšetřovnu, prodejnu i webovou stránku. Řeší jak zdravotní záznamy klientů, tak prodeje, skladové hospodářství, dokumenty i obsah internetových stránek. Je přístupný z jakéhokoliv zařízení, kdykoliv a kdekoliv. V porovnání se všemi ostatními systémy je velmi rychlý a dokáže neuvěřitelné množství věcí. Pokud potřebujeme něco upravit, přidat nebo změnit, jeho provozovatelé nám vždy pomůžou. Jsou to vyjímečně ochotní, mladí a kreativní lidé. Jsme s nimi v neustálém kontaktu a systém tak stále vylepšujeme. Aktuálně zde řešíme i zprovoznění e-shopu, na který se moc těsíme. TISS je srdce naší optiky. Pro svou všestrannost a dostupnost jej vřele doporučuji každé oční optice!
Zuzana Boršová, AD Optika
Program TISS používáme u nás v AD Optice půl roku a jsme velmi spokojeni. Vytváření zakázky nebo refrakční karty je jednoduché a přehledné. Každý zaměstnanec má své konto, takže si mohu udělat přehled, kdo jak prodává. Optometrista při vyšetření hned vytváří kartu a v prodejně se data už jen přenesou do zakázky. Výborná věc je i automatické odesílání SMS zákazníkům, když je zakázka připravena na výdej. Líbí se mi taky možnost vytvoření různých výstupů z prodeje - díky tomu vím, jaké rámy, skla, kontaktní čočky se prodávají a pod. Tím, že TISS je online, se mohu připojit kdykoliv a kdekoliv i přes telefon nebo tablet a mám přehled o tržbách a zakázkách ačkoliv nejsem právě v optice. Určitě bych ho doporučila do každé optiky, která jede s dobou.
Eva a Patrik Majorští, Major Optik
K TISSu jsme se dostali na doporučení z jiné optiky a používáme ho už několik let. Program je velmi flexibilní – je možné doplnit další a další moduly, upravit vzhled karty pro zákazníka, upravit položky, které při naší práci na monitoru chceme vidět ať už v záložce o Prodeji, Nákupu a jiných, a to podle našich potřeb. S tímto programem jsme spokojení-  momentální potřeby naší optiky splňuje. A na závěr chceme zdůraznit ochotu, vstřícnost a rychlost, s jakou jsme se potkali u mladých lidí z TISS Optic při čemkoliv, co jsme od nich potřebovali řešit a proto TISS Optic můžeme každé optice jen doporučit.
Iveta Hrneková, Moje optika
Já jsem s prací v TISSe opravdu velmi spokojená. Promyšlenost, rozmanitost funkcí a nabídka v TISSe je pro mě a pro mou práci zcela dostačující. Uvědomuji si přitom, že zdaleka nevyužívám všechny jeho možnosti... Vím se s extra požadavky obrátit na vývojáře TISSu, kteří se snaží v co nejkratším čase pomoci a poradit. Vřele doporučuji ..;-)
Zuzana Kalapošová, Erika Bugňová, Optika Centrál
S TISSem jsme obě pracovaly ještě jako zaměstnankyně jiné optiky. Dnes, po letech práce s TISSem, se na tento program díváme už nejen jako zaměstnankyně a optičky, ale i jako majitelky vlastní optiky. Je úžasný a nedáme na něj dopustit. Jsme maximálně spokojné nejen s tím, jak funguje, ale hlavně s tím, že v optice je díky nastaveným procesům přes TISS pořádek. Je úžasný pro prodej samotný. Vše je na jednom místě – maloobchod, evidence o vyšetřeních, evidence výroby brýlí, prostě vše. Nedoporučujeme jen TISS, ale hlavně přístup firmy TISS Optic, kde jsou úžasní lidé.
Ľudmila Kačengová, Optika Centrum
S TISSem pracujeme v optice od roku 2012. Je to precizně propracovaný informační systém pro oční optiky – tj. v jednom balíku spojení skladových zásob s pokladnou, příjemky zboží, přehled faktur, databáze klientů. Má výborně proracovaný systém refrakčních karet, propojený přímo s optikou. Maximální spokojenost, doporučuji pro moderní optiku, která jde s „dobou“.
Ľubomír Belejík, Beka Optik
V našich pobočkách používáme TISS několik let a kromě prvního setkání, kde jsme byli zaškolení, jsme jinou podporu nepotřebovali. Tiss má pro nás všechny potřebné funkce, které potřebujeme. V minulosti jsme individuálně měnili vzhled výrobních zakázkových listů, které se doladili a dlouhodobě fungujeme s TISS jako výborným pomocníkem. Za velkou výhodu považujeme to, že je online, takže výměna počítače nebo práce na jiném počítači u nás není vůbec problém jako u jiných softwarech, které se instalují na konkrétní počítač. Práce s ním není náročná, vše máme na jednom místě, TISS nám vyhovuje.
Dušana Janeková, Luna Optik
Jsme malá optika. Máme jeden přihlašovací účet, i když jsme dvě v optice, v rámci jednoduchosti pracujeme pouze s jedním loginem. Jako velkou výhodu vnímám, že program funguje online a v případě problému nebo nejasností, které se vyskytnou, stačí upovědomit správce TISS Optic telefonicky nebo e-mailem a problém se v krátkém čase operativně vyřeší či vysvětlí stejnou formou bez nutnosti dohadování osobního setkání.
MUDr. Monika Maďarová, očný lekár, MiaOptik
Problém dnešních optiků je, že mnohdy nevědí přečíst odborný nález. Na to doplácí pacient. Právě refrakční karta s vyšetřeními je skvělá, neboť optik přesně vidí parametry, které potřebuje. Práce v TISSu mi vyhovuje, je pružný, vytiskne recepty. Jednoduše zadám diagnózu a TISS to automaticky oboduje a vygeneruje dávku. Dělá vše, co je třeba.

Pro koho je TISS Optic?