Nejlepší software pro oční optiky
CORONAVIRUS: Naše podpora pro klienty funguje, není nijak omezena. V případě potíží s dovoláním 776 47 67 37, volejte +421 907 972 845.

Zakládáte novou optiku?

Víme, že s otevřením nové optiky je mnoho starostí a výdajů. Pro nově otevřené optiky jsme připravili speciální nabídku bez placení implementačního poplatku. Jaká je Vaše úspora?

Běžný implementačni poplatek: 14990 Kč.
Implementační poplatek pro plánovanou novou optiku: 0 Kč.

1. V čem je rozdíl?

Klienti, kteří plánují otevření nové optiky, neplatí tento poplatek. Rozdíl spočívá ve formě školení. Podrobnosti Vám rádi vysvětlíme telefonicky na 776 47 67 37.

2. 100% sleva na implementační poplatek

Týká se všech provozů, které ještě nejsou otevřené a rozhodnou se pro TISS Optic.
 

3. Spolu podchytíme vaše nové zákazníky

Obrovskou výhodou je, že vám poradíme, jak úspěšně vést optiku, které jsme sesbírali za roky praxe s programem. Nikdo nemá takové zkušenosti, jak zaujmout klienty, jak je „donutit“ vrátit se k vám, jak správně nastavit věrnostní program a mnohé další. Roky praxe ověřených zkušeností Vám dávají garanci, že jsme experti na to, co na trhu funguje a co u klientů optik nefunguje.
 

4. Poradíme s interními procesy

Mnoho budoucích optik nemá s kým se kvalifikovaně poradit, jak nastavit interní procesy: jak manažerovat sklad, jakou kasu si vybrat, jak ušetřit správným výběrem terminálu na platební karty a podobně. Využijte naše zkušenosti. Poradenství máte od nás jako součást balíčku, protože Vaše spokojenost se softwarem je podmíněna i správným nastavením nejen softwaru, ale i samotných procesů.

5. Nechte nám číslo, zavoláme Vám

Obsahem rozhovorů budou otázky a odpovědi na téma
 • Jak máte promyšlenou strukturu skladu? Budete mít komisní sklad?
 • Děláte zábrus u sebe nebo posíláte skla na zábrus jinam?
 • Jako formou poskytnutých slev vhodně ovlivnit daňovou povinnost? Jak legálně snížit povinnost z DPH?
 • Jak plánujete management zaměstnanců a odměňování podle jejich výkonnosti?
 • Budete mít samostatný terminál na EET nebo využijete zasílání přes TISS Optic? Znáte výhody mezi nimi? Jaký bude rozdíl v běžném fungování?
 • Při přijímání plateb kartou - terminál z banky nebo samostatný terminál od nezávislých poskytovatelů jako například sumUp a podobné? Který se u vás vyplatí?
 • Jak si představujete zakázkovou kartu u klienta; víte, jaké máte zákonné povinnosti, co všechno na ni musíte umístit?
 • Jak správně uplatňovat dárkové poukázky, abyste je nezdaňovali dvakrát?
 • Jakou tiskárnu vybrat, aby zabírala co nejméně místa a tiskla vše, co je třeba?

Pokud Vás TISS Optic zaujme, připojíme se přes sdílenou obrazovku a reálně Vám program rádi předvedeme.

Zaujíma Vás něco víc?

Nechte nám kontakt, ozveme se Vám.

Novinky a aktuality

Zrušení instalačního poplatku
V súvislosti s aktuálnou situáciou sme sa rozhodli do 30.6.2020 zrušiť inštalačné poplatky pre všetky optiky. Inštalačný poplatok v hodnote 490€ (prvá pobočka optiky) a 390€ (za každú ďalšiu pobočku) neúčtujeme; školenie pri bezplatnej implementácii prebieha online cez zdieľanú obrazovku a videohovor. Za TISS Optic sa platí len bežný mesačný poplatok podľa cenníka na našom webe. Klienti, ktorí vyžadujú osobné školenie tak ako doteraz, majú poplatok zachovaný tak ako doteraz.
Pozrite si video s kolegom Tomášom, kde aktuálnu akciu vysvetľuje 

Inštalácia a školenie TISS Optic online prebieha na zdieľanej obrazovke, každý tak presne vie a vidí, čo a ako sa v TISS Optic obsluhuje.
Automatické doplňování znamének v zakázkových kartách
Vážení klienti,
od pondělí 20.4.2020 bude v refrakčních i zakázkových kartách pro brýle i kontaktní čočky zapnuté automatické doplňování Vámi vepsaných hodnot do korektního tvaru.
TISS tak automaticky doplní hodnoty 00 za desetinnou čárku nebo znaménko plus před číslo bez znaménka.
Přehled příkladů uvádíme v obrázku.
Funkce bude aktivována v každé optice automaticky bez možnosti vypnutí.

Podpisování GDPR souhlasů na tablet

Jako jediný software na trhu máme pokryté celé zpracování souhlasů na zpracování os. údajů v souladu s Nařízením EP a Rady.
 
Každým vyšetřením nebo vyrobenými brýlemi získáváte od svého klienta souhlas, který musíte mít zdokumentovaný. Nově proto spouštíme funkci podepisování zákazníků na tablet a uchovávání těchto podpisů.
 
Jak to funguje?
Váš zákazník nepodepíše papírový dokument, ale podepíše se prstem nebo dotykovým perem na tablet. Tento podpis se uloží do databáze k danému zákazníkovi k typu souhlasu, který vám zákazník udělil.
Podpis se nedá zneužít, je digitální uchovaný na zabezpečeném serveru programu TISS Optic a zpracovávaný v souladu s bezpečnostní dokumentací optiky.
Aplikace na podepisování je připravená pro tablet Lenovo TabE7.
 
Aké má digitálne podpisovanie výhody?
 • Úspora za papír, úspora místa
 • Digitální uchovávání, které se nikdy nezničí
 • Bezpečnější zpracování, jako fyzické archivování podpisů na papíře
 • Není to biometrický údaj, ale otisk podpisu stejně platný jako reálný podpis na papíře
 
Kolik to stojí?
Služba je poskytována za měsíční poplatek 490 Kč, fakturovaný kvartálně zpětně. Služba nemá implementační úvodní poplatek.